Netipiški lietuviai - "Jau geriau vairuosiu traktorių"

2010.03.13 Edga
  • 191
11
Netipiški lietuviai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
pati demotyvaciją iš prikolino iš tų kurie komentaruose nusišneka.
MeDiN 5884    
Mieliau turėsiu traktorių negu BMW :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Traktorius a.k.a 3 Mindejai. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
Užskaitau. :D jiem visiem po 10 metų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5948    
Traktoristai valdo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5948    
traktoriai ftw :D
giedriuxxx 5948    
traktoriai is the best :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
blt lopai nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
a.k.a dauguma demotyvacijos komentatorių yra visiški debilai :D
Grįžti į viršų