:D geras :D
Visada - Galvok apie pasekmes
Anonimas
5620
Anonimas
5623
Koks skirtumas kada ateis pasaulio pabaiga, no to kas nors pasikeis? Jaigu gyvenat ne savo malonumui tai pasikeiskit ir net jai ateis pasaulio pabaiga nebus ko gailetis, o jai bijot pasaulio "galo" tai reiskia jusu gyvenimas susikloste ne taip kaip noretusi, bet kaip jau sakiau.... Yra laiko pasikeist ;)
Anonimas
5623
geras paveikslelis, bet prierasas ne i tema
Anonimas
5623
;D
Anonimas
5623
darbas be pabaigos
Anonimas
5624
nu ir kas kad buvo? dar karta idejo ir neverkit laumzirgiai
Hernikas
5624
bet visgi ryski tendencija pasireiskus yra, kad zmones ne visai supranta kas yra demotyvacija. Paveiksleliai ar nuotraukos buna tikrai juokingi bet antrastes ju visai nedemotyvuoja.
saulens22
5624
#8 #9 link or didn't happen.
Anonimas
5624
Bet jau taaaip chrienovai išversta. Žodžiu, lietuviai kaip visada pavaro.. Sukniso visą bairį. Peace out, btw. ;)
Anonimas
5624
Galiu aš jiems naują tą kalendorių nupaišyt.
Anonimas
5624
geruuuuuuuulis, patiko
Anonimas
5624
ne per daug sau vaikeli leidi visus lopais vadint?
Anonimas
5624
lopai, taigi sitas jau buvo idetas. copy paste powah
Anonimas
5624
taigi sitas jau buvo idetas. pradekite ka nors naujo deti o ne kopijot ta ka senai buvo ideta
Anonimas
5624
Siaip panasiai ir buvo,nes neuzteko vietos ant tos plokstes ^^
kiki17
5624
milijonur , milijardus /:D
Anonimas
5624
good one
Anonimas
5624
Patinka!
Anonimas
5624
LIKE double like! :D
Teenagor
5624
Geras šitas ;D
anonimas
5624
gali buti, kad jie apie tai ir pagalvojo :D
|

