O apie byberį kodėl kalba? Ar čia jo fanų klubas?
|
|
|
Anonimas
5490
O apie byberį kodėl kalba? Ar čia jo fanų klubas?
Anonimas
5490
#2 jo belekaip atspejai byberio fane. cia demotyvacija.lt, o ne jusu ac dc fanu klubai atsigaukit, varnos
Anonimas
5490
#1 Praplauk
Anonimas
5490
#1 tylek byberio fane
Anonimas
5490
NU NEIDOMU eikit i savo fanu klubus reiskites, o ne cia
|