nebaigta pradinė - demotyvuoja savaime..

2010.03.25 09:51 DwD
  • 7
11
nebaigta pradinė







DwD 5932    
paskutinė žinutė kur autoriys @ DwD rašyta ne mano. tai nežinau kam ji skirta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Kaip suprantu ce man. As tik is vieno nick rasau ,nx man is keliu rasyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Gal baigsi skirtingais nickais cia rasinet? Uzpisa toki ziopliai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
#7 Tikrai buvo!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
nu dar ne ant tiek žioplas kas e ir a maišyčiau.. jos skirtinguose žemės pusrutuliuose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Buvo buvo, adminai istaise :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
nebuvo taip parašyta. o jei tavo regėjimas prastas, niekas nėra dėl to kaltas :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
#2 Buvo parasyta Nabaigta ,gal pasitaise...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
fail'ai fail'inasi :D
svajus 5937    
PATS TU FAIL jis parase nebaigta o ne
Nabaigta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Nabaigta.... Fail!!!
Grįžti į viršų