siandien kaip tik isgirdau posaki del emigracijos. '' problema tame, kad tai jau nebe emigracija o evakuacija'' posakis, tikrai teisingas. o kas del klipo, manau labai geras, tik pabaigoje tu 15 sekundziu det nereikejo
|
Anonimas
5910
Anonimas
5910
SAUNUOLIS ARNI !!!! AS IR NEZINOJAU KAD TU ISREIKSI TAIP GARSIAI VISA TIESA IR VISAM PASAULIUI !!! PAGARBA. TAVO KLASIOKE.
Anonimas
5910
Gryna tiesa...
Anonimas
5911
ironiška, bet tai geriausias lietuviškas video klipas...
Anonimas
5911
as uz tai kad butu savaites demotyvacija , demotyvuoja but lietuviu :)))
Anonimas
5911
+5 :)
Sania
5911
drasius kedys :D
Sania
5911
geras :D
|

