siandien kaip tik isgirdau posaki del emigracijos. '' problema tame, kad tai jau nebe emigracija o evakuacija'' posakis, tikrai teisingas. o kas del klipo, manau labai geras, tik pabaigoje tu 15 sekundziu det nereikejo
|
Anonimas
5911
Anonimas
5911
SAUNUOLIS ARNI !!!! AS IR NEZINOJAU KAD TU ISREIKSI TAIP GARSIAI VISA TIESA IR VISAM PASAULIUI !!! PAGARBA. TAVO KLASIOKE.
Anonimas
5912
Gryna tiesa...
Anonimas
5913
ironiška, bet tai geriausias lietuviškas video klipas...
Anonimas
5913
as uz tai kad butu savaites demotyvacija , demotyvuoja but lietuviu :)))
Anonimas
5913
+5 :)
Sania
5913
drasius kedys :D
Sania
5913
geras :D
|

