siandien kaip tik isgirdau posaki del emigracijos. '' problema tame, kad tai jau nebe emigracija o evakuacija'' posakis, tikrai teisingas. o kas del klipo, manau labai geras, tik pabaigoje tu 15 sekundziu det nereikejo
|
Anonimas
5908
Anonimas
5908
SAUNUOLIS ARNI !!!! AS IR NEZINOJAU KAD TU ISREIKSI TAIP GARSIAI VISA TIESA IR VISAM PASAULIUI !!! PAGARBA. TAVO KLASIOKE.
Anonimas
5908
Gryna tiesa...
Anonimas
5909
ironiška, bet tai geriausias lietuviškas video klipas...
Anonimas
5909
as uz tai kad butu savaites demotyvacija , demotyvuoja but lietuviu :)))
Anonimas
5909
+5 :)
Sania
5909
drasius kedys :D
Sania
5909
geras :D
|

