Maxima plečiasi - nuo šiol ir kaimuose

2010.03.23 DwD
  • 286
47
Maxima plečiasi







Nuotraukos nėra
Anonimas 3647    
cia kazkas dirbes statybininku maximoje buvo paimes uzdarytos maximos logotipa.
Nuotraukos nėra
mCy 5452    
Aisku, photoshopas. bet mintis tai gera :D P.S. Kam atrodo. kad tikra foto tai:
1. Zenklo tikrai Alojizas zenklo nepizdins, kad ant malkines uzsimestu, beto tas x po "maxima" toliau sakytum eitu dar vienas ar du, bet tiktai, kad malkines nebeuztenka :D Su tais medziais ir netikroviska, bet sakykim ten uzaugo Cernobilines samanikes :D, o kam optine apgaule ir atrodo juk maxima uz sio tvarto tai paziurekit uz tvarto is desines laukai, miskas... truksta kelio eiksteliu... :D ir svarbiausias kaip paaiskintumet tai, kad uz tu lentu kur apkalta kairesne tvarto priekine dalis per skyles persisviecia "maxima" ( laukai ) :D turbut maxima persveciama, arba pozemine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Arba photoshop arba zenkla nupyzdino. Negali stovet maxima uz sio namuko, nes paziurekit pro lentu tarpus, medziai matos, o ne pastatas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
Šiaip yra toks dalykas, kai žolės ar krūmai gali augt ant stogo, tam yra specialios samanas ar kažkas panašaus. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Tie protinguoliai kurie sako kad ten šalia maxima stovi paaiškinkit tas medžių viršūnes ant užrašo? gal prikijavo medžių viršūnes be medžių ar ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
geras, prajokino :))))
Nuotraukos nėra
Kauniete 5756    
debilai... taigi akivaizdziai stovi maximos parduotuve ta pilka. o ta malkine uz parduotuve mazesne ir salia. todel taip ir atrodo, kad ant malkines uzdetas uzrasas. cia optine apgaule tiesiog.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
ir desinej kur baigiasi maximos pavadinimas, nera jokio pastato
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Taaaip. Čia nufotografavo namuką, o toliau matosi maxima. Įsižiurėkit. : ]
Akvile 5784    
#37 kažkaip man nepanašu kad čia taip :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Nu kaip jūs nesuprantat, tiesiog kažkas nufotografavo, namuką už kurio maxima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Jei foto tikra... taikodel ant maximos zenklo,na to uzraso ant alkines, ties M ir ax medziai,o apacioje ju tesinio nera? krumas ore?
Gusta-Fang 5827    
Kampo nesimato. Gal ten rodykle ir parazyta pzv 200metru???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
tikra foto 100%,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
#1 tai persisviecia kiauriai y lentas paziurekit, matosi,kad uz malkines nestovi maxima jokia:D apgaule ir tiek:P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
fotosopas, tik pamato ka nors itartino fotosopas iskart, tas fotosopas nebeleidzia jusu smegenims virskyti informacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Tigi už malkinės maxima stovi. Idiotai su savo photoshopais :D
Vyncas 5858    
Ne Sutkūnai čia? : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#1 nupyzdino... nes kaimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
photo shop ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#24, tu vienas iš tų žmonių, kurie pamatę įdomesnė foto rėkia ir rodo pirštu "fotošopas!"?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
24 :D net photoshop nereikia su paint imanoma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
reiks apsilankyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
photoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
huh, jei butu uz keliasdesimt metru,tai ir matytus maximos sonas,o ne medziai desinej nuotraukos pusej:}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Jau jum igimtas zodis PHOTOSHOPAS. Maxima yra uz kelesdesimties metru nuo sitos malkines. :) is kaires nesimato maximos nes jos tiesiog ten nera, ji prasideda mazdaug uz medzio. o desinej kaip matot zalia, kurmas ar medis koks :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
TiesiOg tą užrašą 'maximą' įdėjo ir vsio. Apskritai, lyg tai turėtų rūpėt, jūs pirma mintį pagaukit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
LOL good one
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
#1 maximos virsus ne malkines dydzio ;D taigi photoshopas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
ce tai tikrai fotoshopas, irodymai :
1 Visur apsiniauke, tik nuo maximos [X] eina seselis
2. uz malkines nera maximos, paziurekit malkines desninej...matosi laukai ir nieko uz jos nera :D jetus ;D sunku suprast?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
kaimietis nusilupo nakti iskaba ir ant savo malkines prikale.kapitalistu monopolis visiems bus sakes tik su ginklu ji nugalesit. suprask revoliucija kito kelio nera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
Taigi maxima uz jos stovi isiziurekit geriau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
#13 cia tik uzrasa ikele su photoshopu kaip tau gali but akivaizdu jaigu uz to tvarto nera jokios maximos..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
geras prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
gi akivaizdu, kad uz to tvartuko maxma stovi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
cia tai super XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
liux xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
Man patiko. Ir nekopijuotas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Photoshopas. Pamiršo medžius nuo užrašo nuimti. Bet tai nereiškia kad neįmanoma gauti atliekų nuo renovacijos kartu su tokiu stendu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Tiesiog toliau maxima stovi nes medziai toliau biski zenklo uzstoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Man labiau į pyzdintą variantą neša.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
photoshop
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
kad laukai uz tos malkines matos :D kaip ten bus ta maxima...
cloudmaker 5934    
linksmas pic, o ne demotyvacija
wwestas 5935    
Geras šitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
arba zenklas yra antram plane, nes nuo malkines uz 50m. stovi maxima :D
svajus 5935    
ARBA PHOTOSHOPAS ARBA ZENKLA NUPYZDINO :D
Grįžti į viršų