Automobilis ir merginos - du nesuderinami dalykai

2010.03.18 DwD
  • 144
18
Automobilis ir merginos







Ignassin 5166    
Jau beveik išvažiavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Gret dabar 14 metu bachurai moka achujienai vairuot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Boba uz vairo kaip bezdzione su granata - nezinai kur mes :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Užtat, kokia mašina ;p ;D
Gret 5826    
Prašyčiau... I am blond, I am girl ir moku vairuot neblogiau už kitus, bent pirmą kartą vairuodama pralenkiau kai kurių vaikinų valandos triūsą, o aš iškart pajutau ir pagavau kaip kas, ir po 5 minučių jau važiavau lygiai su jais, aišku dar pilnai nemoku, man juk tik 16 ir taip nelegaliai važiavau :D bet nestumkit ant visų, stumkit ant peroksidų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Nieko tokio kad kaikurios merginos nemoka vairuoti , juk dažniausiai vairavimo jas išmoko instruktoriai vyrai . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
moteris uz vairo - zvaigzde danguje. Ji sviecia, ziba, tu ja matai o ji taves - ne :D
Wawe 5870    
feel blonde power :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
navickieli, tu is tu kur skrendu letai? nuo kada greitis ir spricu davimas lyginamas su geru vaziavimu? gal merginos maziau ismano apie technika, bet vairuoja ne ka prasciau nei vaikinai. tos tavo daruges greiciau i donorus papuls nei uzsitarnaus geru vairuotoju varda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Tai jau tikrai :)))
Nuotraukos nėra
cigo 5908    
#7 tai gad bet kur belekokiu greiciu leks nereiksh kad jau gerai vairuoja...
Nuotraukos nėra
navickielis 5923    
nepritariu sitam ;} nereikia sneketi bendrai, kad visos, aisku dauguma merginu su automobiliais nesuderinami, bet pwz turiu tokiu draugiu ir teta kuriuos vaziuoja geriau uz bx :D, ne kiekvienas bx ant kiekvienos sankryzos spriciais duoda ir nekiekvienas bx 2/3 nuvaziuota atstuma iveike "vienke" ant +260km/h , tai va ;] , jeigu nepazystat panu kuriuos nebijo paspausti , tai nestumkit ant visu ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Sitaip daznai pornuxu scenos prasideda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
Jo, blondinėm čia geriau tiktų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
pataisais '...ir blondinės'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
taip nutinka ir vyram :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
kas jom BMW dave?! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
:D
Grįžti į viršų