#4 Durns :D kam tas pasitikėjimas jei nera santikių? :D
Sugriauk pasitikėjimą - ir santykiai neatlaikys.
kasiakas
5432
povilasq
5432
ajajai koks tu nesamoniu kurejas...
Anonimas
5432
Jei griauti, tai griauti viską ! Kam čia smulkmenomis užsiiminėti..
Anonimas
5432
as galiu sugriauti pasitikejima, apversti trikmapi ir jis laisvai laikysis pats.
|

