Tautiniai šokiai, - bus prisimenami tik pradinėse klasėse

2010.05.15 13:29 Dolcas
  • 6
23
Tautiniai šokiai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#11 atsiprašau ar sugebi įvardint? Šiaip jau tai pramoginiais šokiais vadinama :)
Heretic 5885    
#21 Cia reiske Šalava :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
ŠI?? kaip čia suprast?? Šudina Išvietė ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#18 o tu gal pr ekrano nebenadravok, atvažiuok į Šl. ir į akis pasakyt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#17 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
pzdc... kas antras komentaras wynco... gal pridusk truputį, nes jau pradedi užpist...
vadimas 5886    
#15 Apsimetes bomzu ziurek gal daugiau surinksi? ;D
Heretic 5886    
Nu del pinigu gal :D . Bet sokiai :/ , na zinoma ziurint kokie :) . Jei kox breikas butu.
Vyncas 5886    
#14 Per val apie 20lt galima susirinkt.
Heretic 5886    
#8 Yra kurie groja , yra kurie groja , yra kurie soka , nrml cia :D . Na grojima gatvese nera ka ir lygins su sokimu... , vilniui maciau du paauglius su gitarom kurie grojo rusiska Kino-Zvezda Po Imeni Solnce daina , mano manymu tai yra verta demesio. O jei pamatyciau kad kazkas soka gatveje tai pagalvociau kad nevisprotis xD
Vyncas 5886    
Nžn.. Man oldschool'ai geriausi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
O kaip hip-hopas, breikas, waving,popping, urban dance ir t.t
Vyncas 5886    
#10 Man tck, js ir t.t. daug labiau patinka už visokias mamba, tango, waltz ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
#5 Matau,kad tu net neisvaizduoji kas yra tikras sokis. Tie visi jusu sokiai kuriuos galima ismokti per kelis menesius nublanksta pries tikra soki.
chzarija 5886    
#7 ir prie ko cia ta Vynca ikisai.. ? ne i tema isvis
Vyncas 5886    
#7 Yra kurie groja, yra kurie groja, yra ir kurie šoka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
Jau isivaizduoju :D , vyncas mieste uz pinigus soka xD .
Absurd 5886    
Šitų visų tck, jump'ų ir panašaus šlamšto niekad nemėgau. Kažkokia primesta mada. Kvaila.
Vyncas 5886    
Mieste pašokt. Litų už tai gaut.
kasiakas 5886    
#3 ir kur galima panaudot? :D vestuvese? :D
Vyncas 5886    
O man patinka. Jie praktiški, nesunkūs išmokt ir yra kur panaudot.
Nuotraukos nėra
Dolcas 5886    
Tas, kad save dar laikau tolerantišku, bet kada kur tik pasisuki, vien visi kažką tokio šoka, manau ne man vienam jau įgriso tai matyti..
Vyncas 5886    
Aš pats tck mokinu. Ir kas čia tokio?
Grįžti į viršų