Turi merginą? - Kas čia per item'as?

2011.05.28 Dizner
  • 402
14
Turi merginą?




© google.lt



Nuotraukos nėra
Anonimas 4670    
Ko jūs čia šaipotes iš jo? Jis bent jau turi hobi, normaliai gyvena, o ne taip kaip jūs vaikai nuo mamos papa nenueinantys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Nolifer:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
runescape zezima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
8# gal ka kita kodel jum tas cs butinaj xD gal WOW losia ?XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
divine spirit shield :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
#4 gerai pastebeta :) dedu ++:)
Nuotraukos nėra
IgN 5508    
Aiškiai matos, kad lošia CS, ant l2 nelaikai rankų ant wasd mygtukų ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
Aiva cia jau 13+ uzmesta Angel slayer ;D crit dmg xD
Spameris 5508    
Jūs vis tiek niekada nebūsit tokie kieti kaip jis.
tulifanas 5508    
Pasižiūrėki.. čia gi otaku.. Tai viską paaiškina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
as galiu pasakyti, jog jeigu siam pasaulyj grozio aspektas nebutu svarbiausias, del ko renkasi merginos ir vaikinai, maziau butu vienisu zmoniu , taipogi ir noliferiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
juokingas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
BUVO
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5508    
Buvo.
Grįžti į viršų