Makaronai - Svedai viska daro siektiek kitaip

2011.03.02 23:21 Diedas
  • 2
5
svedai,makaronai



Kentux 5464    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
ZYDAI.... su kepurem prie stalo...
Nuotraukos nėra
fuflo 5593    
Mano mama man tokius dare... Makaronai, kaip makaronai... Mesa tik kieta buvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
geriau speed cooking paziuret, sitas tai cia kopija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5593    
Kai Luzau :D xD
Grįžti į viršų