Blogiausia, kai - vasaros romanai ir lieka tik vasaros romanais.

2011.07.23 23:45 Details
  • 15
3
nelaimingi, zmones







Details 5451    
Bet kartais norisi, kad tai tęstusi, bet dėja, pasibaigus vasarai pasibaigia ir romanas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
ai, man tai kaip tik smagu. Kas buvo vasarą, tegul ir lieka ten
Punceka 5452    
Na, bent jau pasifakinai (y)
Grįžti į viršų