Ar ir tu nežinai, - kaip elgtis, kai tau dainuoja "Su gimimo diena"?

2011.02.19 19:58 DemoPRO
  • 12
6
Ar ir tu nežinai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#3 vo ;D Uzskaitau.
anonimas 5604    
sypsaus ir tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Noob.saibot tu iš vis nejuokingas ir durnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
nustatau poker face ir laukiu kol kas ipils :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
man nedainuoja (forever alone)
noob.saibot 5604    
reike pasakyti iseikit is mano gimtadenio its my masturbation time
Grįžti į viršų