Pripažink, - Jei būtų reikėję, juk būtum bėgęs iš pamokų

2011.07.03 00:00 Dariusxas
  • 8
4
gokas





: gokas


Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
#3
tais laikais tik keletas zmoniu komputeri turedavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
#1 buvo, tik tu jo neturėjai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
jesus fakin christ, is pirmo "ar pameni kai begdavai", daba "pripazink, butum beges"! FAK JUU!!! uzpyso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
ir begau nes senau nebudavo inteneto kaip dabarxD
Grįžti į viršų