kad ir kaip sunku, optimistu buvo ir bus...

2010.06.06 13:54 Dainius
  • 12
7
kad ir kaip sunku, optimistu buvo ir bus...







Nuotraukos nėra
Dainius 5862    
nemanau kad spejo valtis issitraukt, viskas arba greit sidziuvo nuo karscio arba ispumpavo siurbliais... bet vistiek smagiu vaizdu buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
kalba zmones kad su valtim plaukiojo ;D
Nuotraukos nėra
Dainius 5863    
Cia Kaune smagumai vyko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Čia Kaune, Šiluose?
fucks 5864    
venecija :D
Marie 5864    
vis smagiau gyvent ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Taigi sunku pz, maladeic. :D
Grįžti į viršų