Nepezėkit...
Anonimas
5493
Anonimas
5493
čia paprikolint autorius norėjo. O jūs visi tokie rimti,kad debilu vadinat. O dėl Skype tai tuoi bus Mokamas,reiks kreko jieškoti. :]
|

