Netvarka, betvarke, bardakas ar kaip jus ji pavadinsit, tai tiesiog nusistovejus tvarka ;)
|
Anonimas
5745
tochito
5929
Potencialiai reikalingų daiktų sankaupa. Lengvoj formoj (nod).
tochito
5929
Jeigu įmanoma perlipt - tai ne betvarkė.
Anonimas
5929
tai tapk : )
Anonimas
5929
Ej as vis dar laukiu : D
Anonimas
5929
eeei, čia mano frazė : DDD
Anonimas
5930
Coco, nenoretum mano panasaus meno... pertvarkyt i paprasciausia tvarka ? ;D
dzokeris
5930
ai pas mane panašei būna :D man svarbu pats žinau kur kas pas mane randasi.
Anonimas
5930
visai nesupratau ... koke dar betvarke... kur? O_o
Anonimas
5930
Šiandien lygiai tą patį pasakiau :-)))) Tu gal klausaisi kur pasislėpus?
|

