xD geriausias "jo reakcija buvo pavydetinai staigi"
Ne visada pasakos - turi laimingą pabaigą ..
Anonimas
5695
Anonimas
5696
o geras, man patiiko!:P
Anonimas
5697
Nesweikas.;D
Anonimas
5702
Tas tai geras yra :D
Anonimas
5702
Va cia tai geras :D
Anonimas
5702
Zhudantis:D
Anonimas
5702
xD
Marionete
5702
Nevykėliai demotivacijų kopijuotojai... www.demotyvacija.lt/kelio-zenklai...-1238521.html
Persikas
5702
:D
Anonimas
5702
;D
Anonimas
5702
Aš nedažlibinu kas parašyta.,. ;ss
|

