Kuo ledas plonesnis, - tuo labiau norisi sužinoti, ar išlaikys.

2010.10.29 Christy
  • 112
9
Kuo ledas plonesnis,







Nuotraukos nėra
Christy 5715    
na as daug maciau vienodu demotyvaciju ir neironizuoju kaip kad tu, bet man nusispjaut ka tu manai, nes man dziugu kai tiek daug zmoniu pripazino sia demotivacija ko as nesitikejau, aisq kiekwienas turi sawo nuomone kaip kad tu, ir ja priemu kad ir kiek tu bandytum ironizuot:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
as ne kietas tik bandau ironizuoti kad nedetum to paties kas ir taip buvo jauciu ideta o jei ir nebuvo tai cia jau senas pasakymas "nematau prasmes mokinti 15metu vaika zodi mama" as megstu kas orginalu o ne kas nuvalkiota...
Nuotraukos nėra
Christy 5716    
vnz, koks tu kietas ;D tik nusisneki totaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
kiek matau dar tave islaike arba cia kitiems siulai lipti ant ledo nes pats nedristi to padaryti...
Brigita 5717    
Čia aišku demotyvatoriam px, kad tokia demotyvacija jau buvo. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
3cia patvirtinta demo su tuo paciu uzrasu
Rocknroll 5717    
Meskit akmeni ir pamatysit ar islaikis jus ar ne o ne patys lipkit kamakadzes xD
gretagreat28 5717    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
SocHe eik nx
Grįžti į viršų