Neišsipildžiusi vaikystės svajonė... - Turėti katiną.

2010.05.17 Chloras
  • 106
15
Neišsipildžiusi vaikystės svajonė...







Tristitia 5871    
Bet jūs pasižiūrėkit, tam tigrui aiškiai bandomas nusukti sprandas. Gaila man jo... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
v
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
cia turetu buti tigre o ne tigras.. jeigu bicas augintu patina tai sis i seimininka ziuretu kaip i konkurenta ir galu gale bandytu irodyt savo pranasuma.
Mirka 5882    
:D
Nyctereutes 5882    
#10 , o kodėl netinka kačių maistas? nebent per smulkus ir tigrą užknistų tokį ėsti, o šiaip rankų kandžiojimas ir sausas maistas vienas kitam netrukdo....
Lukasas 5882    
Tokie gyvūnai kartais neapskaičiavę savo "kandamosios" jėgos gali nukąsti ranką etc.Taigi šunų/kačių maistu nemaitinsi.Laukinis jis,nesvarbu kaip priaukintas būtų.
Nuotraukos nėra
saraz 5882    
:d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
om nom nom nom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
ausu edikas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
taisonas.
Ausryt 5884    
Dar paglostyti ;D bet pūkuotas gyvūnėlis ;D
GuoDy 5884    
Rawr.. xD Tiger.. (mm) xD
rossoneri 5884    
kai prijaukintas tai tos drasos nereikia. Taisono tigras yra labai gerai isaukletas, gerbia savo seimininka.
Chloras 5884    
Reikia truputi drasos, su tokiu sitaip "zaist". :D
Ausryt 5884    
Miau raaur koks kačiukas;D
Grįžti į viršų