Aš neturiu svajonių. - Aš turiu tik tikslą. Paprastą tikslą - turėti viską

2011.05.02 21:33 Candys
  • 9
1
Aš neturiu svajonių.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
o kas jo neturi :)
Grįžti į viršų