Pavasaris - Kai merginos pradeda rodyti savo bambas

2011.05.09 CRONUS
  • 160
18
Pavasaris







saulute25 3374    
Pavasaris atėjo, reikia pradėt sportuot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Nesąmonė, grynas pasityčiojimas iš žmogaus. Iškrypelis:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Krw idijotai apie ta boba snekat, o ne apie demotyvacija. Jin stopudovai seniausiai jau nebegyva ir px jai sirgo ir tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
nexuj valgyt kaip parsui, zn as tokias bobulkas atsiseda ant suoliuku ir kiaura diena pasakoja viena kitai apie receptus, ka siand valge, ka siand valgys, prasiryja visa gyvenima, o va ir pasekmes senatvej. negaila man visai tokiu, kai dar kokiam trulike su sikna prispaudzia prie lango, tyliu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Nelabai ir juokas ima, serva moteris ir tiek...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
Aš wpš nusižudyčiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
galvokim logiskai, gi ji negali pasiekt savo koju , ka jau kalbet apie nagu karpima :D
labai_rimtai 5523    
#10 čia jau perpuvęs kopūūstas..
Teenagor 5523    
Sijonėlis galėtų būti labiau pūstas,
Matosi aiškiai peraugęs kopūstas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5523    
4# iš gėdos, kiek žinau, nemirštama. Be to, juk tai liga ir tu gali pasirinkti ar su ja sugyvensi ar sėdėsi namuose ir galvosi: "O ką apie mane pagalvos kiti?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
persivalgymas nera liga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
#4 nemirtum is gedos, tektu gyven nes cia liga tokia, mano mociutei tas pats . ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
pas ja rankinuke sausainis ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
#4 Aha, geras būdas sudeginti riebalus (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Kaip jai negeda??? Jei as tokia būčiau tai tikriausiai mirčiau is geeeeedos!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Ventiliacija ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Pasityciojimas is zmoniu, taciau tai per daug :D
Spameris 5524    
ಠ_ಠ
Grįžti į viršų