geras pyragaiti
Mieloji - Iškepiau tau pyragą
Anonimas
5087
Anonimas
5556
tai jus greitaja isikvieskit , ar laidojimo paslaugas informuokit kad einat i demotyvacija , kas antras žustat :/ RIP , Uzuojauta artimiesems
Anonimas
5556
seip tai gera demo bbd :D
sima48
5556
fu blet
AlusDraugas
5560
:D 18 gimtadienio proga :D
Anonimas
5563
Karta jau iskepiau
Anonimas
5563
:D
Anonimas
5564
#11 nuzude ;D
Anonimas
5564
:D
Reinass
5565
Nužudė :D
fuflo
5565
BBD ;D
Anonimas
5565
#11 get a life.
Anonimas
5565
pizdu ta bybi turejo padet stovedamas ant galvos nes nx neimanoma taip arba pas ji zalupa apsukta
Anonimas
5565
Aciu, mielasis, tuoj atsikasiu paragaut :D
Mivo.
5565
#2 tavo idėją tokį pyragą iškept :D
Anonimas
5565
Juckk
kristal
5565
#6 Kokia tauta tokios ir viršūnės...
Anonimas
5565
vulgarumo virsune... visiska nesamone
Anonimas
5565
#4 tavo pympalas ant stalo? tavo cukrus? dokus tur?
Anonimas
5565
Tavo ideja? patenta uzdejai? dokus turi?
Punceka
5566
#2, Tavo idėjos niekas nevogė. Tame psl manau ne vienas šimtas lt žmonių lankosi, o kad vertimas į lt kalbą sutampa, tai mažų mažiausiai gali čia priekaištus reikšti.
Anonimas
5566
kazkas mano ideja pavoge...
Anonimas
5566
:D
|

