Baisiau už heroiną
Gerk - Mirk
antipropaganda
4805
RikardO
5556
bbd as nemirsiu, sukurs Japonija man gera alu, kad gyvenciau dar ilgai :D
Teenagor
5556
ok.
Anonimas
5556
as toks girtas kad nesugebu perskaityt ir nezinau ka as cia pats rasau
Anonimas
5556
#13 o tu tuo tikras kad kunigai skiestą o ne gryną vyną geria ? :D
justegabalyte
5556
gerk - gyvenk! negersi - mirsi.
Anonimas
5557
demotyvacija kure kunigas kuriam galima gert tik skiesta vyna per mishias :D
Anonimas
5557
Sveikam mirti gaila. :D
Anonimas
5557
Sveikam mirti gaila. :D
Anonimas
5557
jau apie rukyma beleka stumia, dbr jau apie gerima, demotyvacija is fail.
Spameris
5557
#4 Jau tikrai nesuradai kaip neoriginaliau išsireikšti.
Anonimas
5557
#7 pasisaipykim is jo kad jis turi gyvenima o tu ne :)
Av3r
5557
demotyvatorius abstinentas :D
Anonimas
5557
#4 child
povilasq
5557
visi mes mirsim...
expression
5557
#1 captain obvious
Ugh
5557
Šiaip ar taip mirsi, nesvarbu. Anksčiau ar vėliau.... O čia jau įvairiai.... :)
Anonimas
5565
Gera demo
Anonimas
5565
negerk ir vistiek mirsi.
|

