Gabumai - Atsijungti vemiant neišpylus alaus

2011.04.06 CRONUS
  • 225
10
alkoholis,alus,gatve







Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Yra posakis "Griuk negyvas, bet alaus neišpilsi". :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Tikrai :D
Monakiux 5559    
Reikia sugebėt taip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
kiek kartu griudamas veme ir laike alu kol ismoko? :D
sima48 5559    
jam to alaus jau uztenka
Nuotraukos nėra
wyckow 5559    
Va čia tai talentas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
tu gauni --> TRYYYYSSSSS TAIPPPP
zilwis777 5559    
(puke)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
bet tai kai nenormalu :D
zvp 5560    
šlykštu.. ;D
Grįžti į viršų