Yra posakis "Griuk negyvas, bet alaus neišpilsi". :D
Gabumai - Atsijungti vemiant neišpylus alaus
Anonimas
5559
Anonimas
5559
Tikrai :D
Monakiux
5560
Reikia sugebėt taip ;D
Anonimas
5560
kiek kartu griudamas veme ir laike alu kol ismoko? :D
sima48
5560
jam to alaus jau uztenka
wyckow
5560
Va čia tai talentas
Anonimas
5560
tu gauni --> TRYYYYSSSSS TAIPPPP
zilwis777
5560
(puke)
Anonimas
5561
bet tai kai nenormalu :D
zvp
5561
šlykštu.. ;D
|

