Yra posakis "Griuk negyvas, bet alaus neišpilsi". :D
Gabumai - Atsijungti vemiant neišpylus alaus
Anonimas
5561
Anonimas
5562
Tikrai :D
Monakiux
5562
Reikia sugebėt taip ;D
Anonimas
5562
kiek kartu griudamas veme ir laike alu kol ismoko? :D
sima48
5562
jam to alaus jau uztenka
wyckow
5562
Va čia tai talentas
Anonimas
5562
tu gauni --> TRYYYYSSSSS TAIPPPP
zilwis777
5562
(puke)
Anonimas
5563
bet tai kai nenormalu :D
zvp
5563
šlykštu.. ;D
|

