Yra posakis "Griuk negyvas, bet alaus neišpilsi". :D
Gabumai - Atsijungti vemiant neišpylus alaus
Anonimas
5560
Anonimas
5560
Tikrai :D
Monakiux
5560
Reikia sugebėt taip ;D
Anonimas
5561
kiek kartu griudamas veme ir laike alu kol ismoko? :D
sima48
5561
jam to alaus jau uztenka
wyckow
5561
Va čia tai talentas
Anonimas
5561
tu gauni --> TRYYYYSSSSS TAIPPPP
zilwis777
5561
(puke)
Anonimas
5561
bet tai kai nenormalu :D
zvp
5561
šlykštu.. ;D
|

