Kuo gražus Vilnius? - ...užrašais "solomon", "cabri" ir "eror" ant sienų

2010.08.24 18:22 Brazz
  • 17
21
vilnius,graffiti,visuomeninis, turto, niokojimas,seimo, nariu, diskriminacija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
tiesa, nepatinka man vln
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
stukina ce viska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Asking - valink agurku rinkt :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Siaip nekenciu Vilniaus,o cia dar viena priezastis jo nekesti labiau. VILNIUS=ERROR
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
eror iš mano šūlės girdėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
as zinau, kad solomon yra Mykolas Adukevicius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
nesamone cia, jaigu daugiau minciu nera prasiurbk savo studentu bendrabucio kambari dulkes sukils kazka sugalvosi geriau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
IgnasA, o koks tau skirtumas, kur jis dingo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#13 Cabri ir Salomon Tas pats asmuo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Sudas krc xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
joa, cabri ir solomon kaip prisikta visur :D
Nuotraukos nėra
Brazz 5785    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#7 Prie ko cia Kaunas? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Arba "Rytas Ultras".
Agurkas 5785    
UZPISO TAS SOLOMON!!
geriau agurkai.
Respublika0 5785    
kaip keista eror nesu mates... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
sudas ne demo. Kuo grazus kaunas? forsais, marozais ir skinheadais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#3 jooo todėl man ir nepatinka Vilnius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
o kur Sput dingo?
Spameris 5785    
Dar savo senamiesčiu, upe, kalnų parku, belmontu, nu bet tai čia px.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Tu galvoji cia tik vilniui???
Grįžti į viršų