#3 Nereik ir kurtis, dešinėj apačioi kampe yra email'as... na nebent neturi kitų email'u ir norėtum turėt one.lt
|
|
|
kasiakas
5447
#3 Nereik ir kurtis, dešinėj apačioi kampe yra email'as... na nebent neturi kitų email'u ir norėtum turėt one.lt
Anonimas
5447
susikurk one.lt ir parasayk jiems kad isimtu tave
thetrollface
5447
jei tu neturi ones, jau kazkas bus tavo anketa sukures.
dejadejau
5447
koks skirtumas?? ar turi ar neturi one? mm? atsakykit man??
|