Vis dar yra viltis pasaulyje...

2011.10.07 11:46 Brainshiver
  • 19
7
metallica, yra, tikra, muzika, o, ne, visokie, justinai, beaveriai, ar, lady, kakos



Nuotraukos nėra
Anonimas 4477    
#1 Tu kevale cia ne rokas, o heavy metal!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
jau bumcikai geriau simta kartu /m\ ir nebutinai rg apsinest,lol,
anonimas 5373    
#1 na bent jau ne taip kaip bumcikai rockas nesukelia traukuliu ir, kad klausyt ji nebutina apsinest
Brainshiver 5373    
#3, argumentuok.
Rendolfas 5373    
totalus šūdas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
Patc tu sh..#1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
metallica fu. rokas fu. galva paskausta tokio sh klausant
Grįžti į viršų