Pusmečio pabaiga - -Kitą pusmetį pasistengsiu...

2011.01.23 22:11 BlackCoffe
  • 7
6
Pusmečio pabaiga







foreveralone 5625    
dar mano sules foto :D
valkata 5634    
#4 Ne, Sv Kristoforo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Gabija bene?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Tiesa :D
Nuotraukos nėra
999999999999999 5634    
O man kitaip, svarbu kad teigiamas iseitu :D
anonimas 5634    
as sios frazes 10 klasei atsikraciau ir isigyjau nauja: kaip bus taip :D
Grįžti į viršų