šuo (2)

2010.09.20 22:21 Bembiuxas
  • 1
3
šuo (2)







Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
ka cia per vejus metat?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Supranti kad tokiu demotyvaciju nereikia pagaut :D
Spameris 5758    
Nepagavau demotyvacijos, kur čia šuo pakastas?
Grįžti į viršų