trys vaikinai pasirupins jos maloniu miegu. vienas net pasvies su ziebtuveliu.
Jei tūsas būna geras, - tai tu kaip tyčia nieko neprisimeni.
Anonimas
5749
Anonimas
5853
kad tik merginai po tokio "gero" tuso nelauktas nestumas neprasidetu :D
Anonimas
5863
uztat neikit i i plota su miniaku ir nesakykit sau "snd daug pakelsiu"
Anonimas
5873
va tai gruzas po to to ir buna
Anonimas
5877
#13 buuna!
Anonimas
5877
Sutinku su #13, cia tai jau baisu..
Anonimas
5878
Tusas yra geras tada kai tu nieko neatsimeni arba atsimint nenori.
cloudmaker
5878
Jeitau rte negėda, buvo blogas tūsas ;D
Anonimas
5878
;D
Anonimas
5878
#8 piesimas cia huinia palyginus jeigu ispist pana. ateina koks draugo draugo draugas kuriam px ir davai
Anonimas
5878
prigulke :D
GezasIsPabrades
5878
DeathRider viska pasako tavo psiaudonickas
DeathRider
5878
Darykit isvadas... Jeigu nepatinga, kai apipaisalioja, fotkina ar kitaip issitycioja, tai NENUSILAKIT tiek... simple
sch
5878
grazus pilvukas
Anonimas
5878
#7 kai fotkina cia nieko tokio, net butina, galesi jai viska kita diena parodyt, o kai is girtu issidirbineja, piesia ant veido visokias nesamones, va cia tai tikrai normalus draugai to nedarytu
kasiakas
5878
na joa, o draugai tik pasityciot gali :) blm nemegstu tokiu bairiu kai pana prisigeria ir pz visi fotkina... nx to reik..
valkata
5878
bet grazi pana :D
kasiakas
5878
tai mergai nepavydziu :D
Anonimas
5878
TEMPK JA CIA!!!!
Anonimas
5878
Prisiminiau ta tusa kai nieka neatsimenu
Ausryt
5878
Krč faktas ;D
Gusta-Fang
5878
Būtent. Labai tiksliai;D
|

