Jei tūsas būna geras, - tai tu kaip tyčia nieko neprisimeni.

2010.05.22 Bellezza
  • 104
23
tusas





: tusas


Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
trys vaikinai pasirupins jos maloniu miegu. vienas net pasvies su ziebtuveliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
kad tik merginai po tokio "gero" tuso nelauktas nestumas neprasidetu :D
Bellezza 5862    
#20 Su miniaku ar su kelnėm jokio skirtumo, na nebent, kad vienas iš ju greičiau nurengiamas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
uztat neikit i i plota su miniaku ir nesakykit sau "snd daug pakelsiu"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
va tai gruzas po to to ir buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#13 buuna!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Sutinku su #13, cia tai jau baisu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Tusas yra geras tada kai tu nieko neatsimeni arba atsimint nenori.
cloudmaker 5878    
Jeitau rte negėda, buvo blogas tūsas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#8 piesimas cia huinia palyginus jeigu ispist pana. ateina koks draugo draugo draugas kuriam px ir davai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
prigulke :D
GezasIsPabrades 5878    
DeathRider viska pasako tavo psiaudonickas
DeathRider 5878    
Darykit isvadas... Jeigu nepatinga, kai apipaisalioja, fotkina ar kitaip issitycioja, tai NENUSILAKIT tiek... simple
sch 5878    
grazus pilvukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#7 kai fotkina cia nieko tokio, net butina, galesi jai viska kita diena parodyt, o kai is girtu issidirbineja, piesia ant veido visokias nesamones, va cia tai tikrai normalus draugai to nedarytu
kasiakas 5878    
na joa, o draugai tik pasityciot gali :) blm nemegstu tokiu bairiu kai pana prisigeria ir pz visi fotkina... nx to reik..
valkata 5878    
bet grazi pana :D
kasiakas 5878    
tai mergai nepavydziu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
TEMPK JA CIA!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Prisiminiau ta tusa kai nieka neatsimenu
Ausryt 5878    
Krč faktas ;D
Gusta-Fang 5878    
Būtent. Labai tiksliai;D
Grįžti į viršų