ir mano vardas
Koks tavo gyvenimas? - Jis brunetas, gražių žydrų akių ir turi labai gražią šypseną.
Anonimas
5293
Anonimas
5360
Nesamone
Anonimas
5361
#5 pasitaiko<3
Anonimas
5365
tvajumat, mergaites suaukit su tokiom demo! Gyvenima savo turet reikia, o ne kad butu kazkas kitas. Kitas zmogus tera laime i JUSU GYVENIMUS. Paskui ir verkslena vidines emo susirinke koks gyvenimas nemielas.
Anonimas
5366
as brunetas ir su melynom akim
Anonimas
5373
#3 kas tau sake kad cia prikolas? cia realybe zmogau
Anonimas
5373
Tai kad kazi ar (naturalus) brunetai is vis su zydrom akim pasitaiko. Kazkaip pas visus rudos...
Anonimas
5373
jb cystai,tik,,kad rudos jo akys.
Anonimas
5373
#1 mediniai prikolai, žmogau!
Anonimas
5373
#1 lol :D
Anonimas
5373
bet apipylus rugstimi nebutu toks grazus
|

