Gal kas galit pasakyt kas ji tokia ir ko apie ja cia kalba, rimtai
Gyveno Šalčiūtė, FB karalaitė, - norėjo ji tapti gražiausia lietuvaite...
Anonimas
4750
Anonimas
4751
dulkinau ta salciute,blt visai nieko :)).
Anonimas
4753
Naujokas gal reperis būsimas, gerai varai! Ar tik repo megėjas? ;))
Anonimas
4754
Ir ta Šalčiūtė žiauri ir ta Matveiko žiauri, išgarsėjo mergos fb laido riterių ir kabelio princesių dėka ir keliasi dabar, kad ale daug fanų turi, ir kur gi tie visi fanai kai tau kažko reikia? Kai tau sunku? NĖRA JŲŲŲ, NĖRA !!!
Anonimas
4754
WTF i just read?
Anonimas
4754
baltapuuke ziurek kad pati neapsisiktum is pavydoi kad kazkas tapo fb karaliene, o ne tu =D, atsairado kazkokia durnele kuri uzsimane isgarseti per fb, o po to atsirado kazkokia kita durnele kuri ja apvarineja, kam ? Kad atrodytum dar durnesne ? =D, ji tau ne mama, ne sesuo, ne brolis, ne tetis ir ne sunus, nemociu, tdl tu tikrai neprivalai i kazkokia tai salciute ligiuotis, tu esi tu, ir turi dziaugtis kad esi tu o ne kazkokia tai...
Anonimas
4754
Kas ta Šalčiūtė? Kodėl aš jos nežinau? gal per kokią pensininkų LNK rodo?
Anonimas
4754
Panaši į riley reid
Anonimas
4754
Kur*a kažkokia
Anonimas
4754
kas ji tokia?
Anonimas
4756
ji skirta tik kuolams smailinti :D
|

