Filmukas - perteikiantis mano vaikystę

2012.05.04 BadDay
  • 27
9
dbz, 4ever



Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
as bandau persikelimo technika naudot, bet kolkas biski nesklandumai :D
Vodka_ID 5162    
Raso filmukas nuo anime labai skiriaisi :D Kad kitaip nupiestas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
zjbal, taip paemiau ir visa gintama parsipuciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
n<i>i</i>ce video :)
BadDay 5166    
Visi mes norim sirdyje, visi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
Kažkada labai norėjau būt Sajanų. Noriu ir dabar, nors man jau virš 20 :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
vieni kamehames saudyt bande, kiti tiesiog super sajanais bande tapti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
Tavo vaikyste.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5168    
KA - ME - HA - ME - HAAAA !!!!!!
Grįžti į viršų