#10 priciom cia sitas???
|
Anonimas
5604
Anonimas
5605
requem for a dream. :)
Anonimas
5605
ne neuzspaude, laukiu kol dvylikta klase baigsiu ir varysiu i amerika.... nepriims i univera, tai eisiu tulikus sveist, vistiek daugiau is to naudos gausiu nei cia budamas....
Anonimas
5605
Buvo jau sita....bet vistiek geras video (Y)
Anonimas
5606
:) Myliu Lietuvą <3
Anonimas
5606
kad ir emigruojam bet sirdyje vistiek jauciames lietuviai ir visi su dziaugsmu grizta namo. grazi ta lietuvos istorija ir antropologija, nereikia issizadeti savo krasto ir gedytis savo kilmes, kad ir kur butume, galbut taps sviesiau cia gyventi ir dauguma sugris namo, nes visur gerai, bet namuose geriausia
Anonimas
5606
jo bet teko stabdyti nes nespejau skaityti bet siap mldc
Anonimas
5606
Patiko, kazkas panasiau i demotyvacija
|

