Lietuvi, - o ar tau neužspaudė gerklės bežiūrint?

2011.02.20 18:31 Aurimas777
  • 32
11
atsibuskit, lietuviai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#10 priciom cia sitas???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
requem for a dream. :)
Aurimas777 5605    
Galėsi šveist,matos kokie NE PATRIOTAI esam...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
ne neuzspaude, laukiu kol dvylikta klase baigsiu ir varysiu i amerika.... nepriims i univera, tai eisiu tulikus sveist, vistiek daugiau is to naudos gausiu nei cia budamas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Buvo jau sita....bet vistiek geras video (Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
:) Myliu Lietuvą <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
kad ir emigruojam bet sirdyje vistiek jauciames lietuviai ir visi su dziaugsmu grizta namo. grazi ta lietuvos istorija ir antropologija, nereikia issizadeti savo krasto ir gedytis savo kilmes, kad ir kur butume, galbut taps sviesiau cia gyventi ir dauguma sugris namo, nes visur gerai, bet namuose geriausia
Aurimas777 5606    
Aš irgi stabžiau ne vieną kartą,bet už tat efektas geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
jo bet teko stabdyti nes nespejau skaityti bet siap mldc
Aurimas777 5606    
:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Patiko, kazkas panasiau i demotyvacija
Grįžti į viršų