Dar viena gera demo.
Prisiekiu.... - Gerai, kad dar tik repetuojam
ipdy
5360
Anonimas
5811
#10 damn, sarkazmas. jei tu jau jo nebesupranti, tai.. kame reikalas ?
Anonimas
5870
nu ziaurus jus jei patys nemokat rasyt tai geriau ir kitiem nieko nesakykit :D
ma2s
5887
berasciai, turi buti parasyta "prįšyękyų.." :D
indigokid
5894
Dieve mano..
LookAtMe
5894
Pzdc nerealus demo :D
Anonimas
5894
kokie visi gerūliai... xD
Anonimas
5894
ROFLMAO :D
Anonimas
5894
pats tu berastis Prysiekiu reik rasyt ....
Anonimas
5894
Beraščiai esat, "Prisiekių..."
Anonimas
5894
No shit, Sherlock? :O
Anonimas
5894
nuotraukos iklijuotos
|

