Prisiekiu.... - Gerai, kad dar tik repetuojam

2010.05.05 Aurimas
  • 149
12
obama, usa







Nuotraukos nėra
ipdy 5363    
Dar viena gera demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#10 damn, sarkazmas. jei tu jau jo nebesupranti, tai.. kame reikalas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
nu ziaurus jus jei patys nemokat rasyt tai geriau ir kitiem nieko nesakykit :D
ma2s 5890    
berasciai, turi buti parasyta "prįšyękyų.." :D
indigokid 5896    
Dieve mano..
LookAtMe 5896    
Pzdc nerealus demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
kokie visi gerūliai... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
ROFLMAO :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
pats tu berastis Prysiekiu reik rasyt ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Beraščiai esat, "Prisiekių..."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
No shit, Sherlock? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
nuotraukos iklijuotos
Grįžti į viršų