Dar viena gera demo.
Prisiekiu.... - Gerai, kad dar tik repetuojam
ipdy
5363
Anonimas
5814
#10 damn, sarkazmas. jei tu jau jo nebesupranti, tai.. kame reikalas ?
Anonimas
5873
nu ziaurus jus jei patys nemokat rasyt tai geriau ir kitiem nieko nesakykit :D
ma2s
5890
berasciai, turi buti parasyta "prįšyękyų.." :D
indigokid
5896
Dieve mano..
LookAtMe
5896
Pzdc nerealus demo :D
Anonimas
5897
kokie visi gerūliai... xD
Anonimas
5897
ROFLMAO :D
Anonimas
5897
pats tu berastis Prysiekiu reik rasyt ....
Anonimas
5897
Beraščiai esat, "Prisiekių..."
Anonimas
5897
No shit, Sherlock? :O
Anonimas
5897
nuotraukos iklijuotos
|

