Tu į darbą važiuoji su Golf'u - O aš - su Mersu!

2015.11.12 Arturasas
  • 8
4
audi,mersedez,autobusas




© google images, autobusa įfotošopinau pats



Nuotraukos nėra
Anonimas 3868    
Apgailėtina demotyvacija.
Arturasas 3869    
#1 Apgailėtina, kad nesupranti, kad tai ti pokštas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3869    
As su treciu golfu vazineju i darba ir man zjbs. Kuro uzsipilu uz 30 euru, uztenka daugiau porai menesiu. Pigiau gaunasi, nei su viesuoju transportu vazinet (18 euru menesiui).
Nuotraukos nėra
Anonimas 3869    
Kas jums su tomis mašinomis? :D Gyvenat ir dirbat tik dėl jų? Apgailėtini.
Grįžti į viršų