#11 Nusižudys gaidys.
|
Spameris
5749
Anonimas
5750
#10 nu, net nzn ka jis db darys be demo.lt..... ;D
valkata
5750
#9 Nebuvau prie kompo. Vargselis, negales pist zmonem proto :D
Anonimas
5750
#7 nes prie pora dienu jis nesamones visokias rase...pvz 10 second to facepalm ir taip 10 komentaru... daugelyje demo...negi jis Tau nesake????
valkata
5750
Uz ka cia taip? :D
Anonimas
5750
taigi adminai tipo istryne visus jo komentarus,,,,db tik ijeit gali i profili, jokiu demo idet negali ir komentaru rasyt taip pat....
valkata
5750
#4 Kodel? :D
Anonimas
5750
#3 jam db negalima komentuout...
Spameris
5750
Tokie kaip noob.saibot.
Anonimas
5750
ta su akiniais visai nieko
Anonimas
5750
ka reiskia integruotis?
|

