Atsigavo jau tas jusu skype buozgalviai jus kurva
|
Anonimas
5667
Anonimas
5667
Jeigu nebeveiks tai nieko labai baisaus eiliniams žmonėms ir nebus, nes kiek žinai tai visuose "Windows" operacinėse sistemose (jei neklystu) yra "MSN Messenger", kuris ne ką prastesnis už "Skype". :-)
Anonimas
5667
Jau kokia val. ar daugiau laukiu, bet nieko.
Anonimas
5667
eikit windows live messenger naudot, pajusit tikra geri
Anonimas
5667
geras, bet, kad rimtai panika :D
Anonimas
5667
NAAAAAAAAAAAU
Anonimas
5667
Engine failure, we must get ready.
|

