"Nolife", - nes užsiimti tuo, kas tau patinka - gyvenimo neturėjimas.

2010.07.30 15:29 Apsiverkit
  • 13
9
"Nolife",







Apsiverkit 5811    
#8 O jei klaustuka tau i sikna sukistume? Jei nesupranti tai neik cia ir netaisyk ok?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Paveikslelis geras, antraste puiki, bet demotyvacija tai visiska lempa. Nebent padetum gale klaustuka.
robertutea 5811    
idomu butu taip :)
Apsiverkit 5811    
Paveiksliukai ir paveiksliukai..kaip kokios sumautos bezdziones..
Ugnia 5812    
Si paveiksliuka, galima lengvai keist, esu macius ir su travianu ir kitokeis game :) na esme tapati :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
šita jau seniai mačiau, nes ieškojau kažko su L2, ką jis čia ir lošia. :D
impreza 5812    
mldc su gladu losia ;D pamenu ir as tuos savo l2-nolifer laikus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
o kad jau pisas su boba tai negyvenimas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
taigi jie turi savo gyvenima, ten kazkur programose...
Grįžti į viršų