Krematoriumas, - taiko nuolaidą apdegusioms aukoms.

2010.09.05 Apsiverkit
  • 33
37
Krematoriumas,







puukis4 5581    
siaubinga .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
urodai, gydykites. von nahui isgamos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
issigimeliai. Ar galima is to tyciotis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
A kur ten pagaliuka kiši a?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
bet lavonas tai truputį pastovėjęs. :D arba šiaip nevalgė pusę gyvenimo. :D bet vistiek, man patinka. :D

Čia kaip anekdotas yra (juodo humoro):
Kuo skiriasi bulkutė nuo žydo pečiuje?
- Bulkutė kepama neklykia. :D

Apsiverkit 5773    
#33 Supratimo, kas yra demotyvacija nerasta, kitavertus net nera tokio apibrezimo, demo gali buti, bet kas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
debilai nx :) is tokiu dalyku daryti demotyvacija? IR KOKIA CIA DEMOTYVACIJA?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
JUODAS humoras žmonės. Taip žydam buvo žiauru. Lietuviam irgi. Visus degino, šaudė, šaldė, ko tik nedarė. Tai dabar visi susėskim ir paverkim. Jei įdėtų fotkę, kur lietuviai kokiam sibire su kojom nušąlusiom tai visi humanistai tylėję būtų.
Hvangha 5774    
Nuolatiniams klientams 90% nuolaida.
Apsiverkit 5774    
#29 O tu, nematai ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
čia matot ką juokingo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#27 Pritariu:D Eisim kitą kart geresnį ginčą sukursim
arigeja 5774    
#26 einu aš pavalgyt. :D reikia kada įtikinamesnį ginčą sukurt, nes čia tai buvo fail :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#25 Ai gal baigiam ginčytis:D Dirbtinai man kažkaip nesigauna.Na šiaip tavo mintis tikrai buvo pagal demotyvaciją:)
arigeja 5774    
#24 tavo 22 irgi. nes supratau tai aš teisingai. :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#23 Geriau sau pasidaryk:) Man dar nereikia, bet tavo šitas komentaras buvo visiškai ne į temą:)
arigeja 5774    
#22 aš tau galiu padaryt nuolaidą krematoriume ir neapdegusiai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#21 Vadinas blogai supratai.Gal eik į mokyklą,kad pradėtum ką nors suprast?:)
arigeja 5774    
man tai čia panašu tiesiog į pakankamai smagią mintį, kad apdegusius žmones pelenais verčia pigiau. nebent tik aš taip supratau. : (
JuQdQJi 5774    
#6 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
What is the point in jewish football? To get the quarterback
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
zjb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
eina sau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
uoj kaip man patinka. galejo visus juos sudegint!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Pawlys dx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
o tu labai zinai?:D juokdarys.. #5
Apsiverkit 5775    
Vau, baikit su tokiom interpretacijom, cia nekalbama apie genocida.
Tiesiog ironiska mintis, bet jus akivaizdziai perdaug atsilupe, kad tai pamatytumet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
pz rasistu krastas pasigydikit komentatoriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Susipažinkit su juodu humoru, prakeikti humanistai.
+1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Nieko cia juokingo, o autorius matosi, nieko nenusimano apie genocida.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#6 :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
žydus i mažas pelenines reik kišti po 3, kaip šprotus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
3 tu debilas gal galva pershisviesk ? tu matau nelabai isivaizduoji kas per reikalas yra karas, ir kai tavo tauta medzhioja visame pasaulyje apvogia ir nuzhudo ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Va kur DEMo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
žydus į pelenines XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#1 nebutinai turi but juokynga
Spameris 5781    
wow kaip juokinga, persišviesk galvą tu gal
Grįžti į viršų