Visi Kauno Žalgirio - Fanai!

2011.01.23 14:13 Anonime1
  • 8
14
kauno, zalgiris







Nuotraukos nėra
Anonimas 4871    
rytui tik laikrascius nesiot,o ne kase lost! ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4871    
visi ryto fanai lopai!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4871    
jkjkjl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
#10 Girdi tu lenkas, zodzius rink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5429    
Visi kauno zalgirio fanai lopai!!!!!
Nuotraukos nėra
masteris 5537    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Demotyvuoja buti zalgirio fanu. Nujauciu,kad butent jie cia ir deda demotyvacijas,nesuprasdami net sio zodzio reiksmes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#4 Kad vienas intelektu nepasizymintis vaikas parase kazka, tai jau visi kaunieciai? Cia tas pats, jei dabar tave lenku vadinciau, nes vilniui maciau lenka. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Zalgirieciai jus nestumkit ant saves nes ir taip esat kampe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#4 ka tu cia gaidy kliedi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
stai ir pasireiske zalgirieciu, kaunieciu intlektas:D
nereikia nei stumt ant ju:D patys uzsistumia :D
Hug 5634    
didesnes nesamones turbut jau nebegalima sukurt.
Nuotraukos nėra
Anonime1 5634    
Pats tu sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
SUDAS
Grįžti į viršų