#6 Nesupratai, ką turiu galvoje, iškart visiems atrodo kad stumiu ant senosios animacijos. Aš tik sakau kad ten viskas yra atvirai pasakoma, nėra tie filmukai blogi, bet mintis nėra užslėpta, tik tiek. Iš tikrųjų amerikiečių filmukuose dar ir kaip yra paslėpta mintis, bet dažniausiai į ją neįsigilinam, be to, ten prioritetas skiriamas siužetui, o rusiškuose - kaip tik minčiai.
Senoji animacija - Vyresnis neklaus, jaunesnis nesupras
Spameris
5274
Anonimas
5274
#Spameri, o tai Hanoj Montanoj labai gili prasmė, ar ne?
Anonimas
5275
Nesupras kas pavaizduota, lekstute tu
Spameris
5275
Tai kad senojoj animacijoj kaip tik viskas kaip ant lėkštutės padėta, nėr ką suprast.
Anonimas
5275
Nors man 13m. manau jog senoji rusu animacija yra daug geresni nei najoji amerikonu animacija
Anonimas
5275
pasiilgau ju;00
zvp
5275
Super ;)
|

