cia tai isviso :D nu aisku jau 2009 metu fotkes baigsit kelt,jau isejo is mados ane, dabar pradesit 2006? :P
|
Anonimas
5639
Anonimas
5640
#4, ne. Greiciau esu tokiu vaiku kaip tu antifanas :) Okey, is pradziu buvo juokinga, bet kuo tuoliau tuo labiau darosi gaila tokiu kaip tu. Susede prie pc "fainuoliai" ir pila srutas ant kitu. Uzteks gal jau? Nebeidomu. Pabandykit vaikuciai ka nors protingesnio sukurt.
Anonimas
5640
Ne, tiesiog atsibodo tas pats shudas kuriamas. I pradziu buvo juokinga, bet jau bloga darosi. Fanai yra durneliai, bet antifanai..apgailetini ;D kita isvadindamas loxu ir gejum jauties pats labai superinis bachuriukas ane? VAIKAS dar esi, vaikas. O del zodyno tai rimtai, idomu kokiam kaime taip kalba.
Anonimas
5640
bet blee, apskustas bet vistiek kaip pideras atrodo krc :D
Anonimas
5640
jobnutas? jomajo, is kokio tu kaimo, kad toks zodynas?
Anonimas
5640
jobnutas xD mld, spaudziu tau ranka xD
|

